VriendenvanVVBaarlo aanmeldbanner

Een aantal maanden geleden zijn we met onze werkgroep begonnen met de Vrienden van V.V. Baarlo.Een succes, want de teller gaat nu al richting de 100 leden! Help mee die magische grens te bereiken en natuurlijk mogen dat er ook altijd meer worden. Onlangs hebben we onze leden ook ingelicht over de eerste activiteit met de Vrienden van V.V. Baarlo. Lees voor meer info hier dan ook  verder!

Vriendenvanvvbaarlo logo

Die eerste activiteit gaat plaatsvinden op zaterdag 25 november a.s. en we starten bij onze sponsor Golfclub de Berckt in Baarlo. Deze dag eindigen we uiteindelijk in de eigen clubkantine op Sportpark De Meeren. 

Het ledenaantal groeit gestaag. Tijdens de viering van het 90-jarig bestaan van de voetbalclub hebben we weer een flink aantal nieuwe leden mogen begroeten. Inschrijven als Vriend van VV Baarlo kan natuurlijk nog steeds.
Wanneer je je vóór 4 oktober nog inschrijft als Vriend van V.V. Baarlo kun je ook nog deelnemen aan deze dag!
 
Voor meer informatie verwijzen we jullie naar de website van V.V. Baarlo: https://vvbaarlo.nl/vrienden-vv-baarlo 
Je kunt natuurlijk ook altijd contact opnemen met een van de leden van de werkgroep voor informatie of aanmelding.
 
Met vriendelijke groet,
Werkgroep Vrienden van V.V. Baarlo
Marit Kluthausen (Dames 2)
Noud Fleuren (Baarlo 5)
Ron van Erp (Veteranen)
Miel Timmermans (Baarlo 6)
Niek Stemkens (Baarlo 2 en zaal 1)
 
Naar boven