De sterk spelende Baarlo-verdediger Maikel van Erp kroonde zich in de kraker tegen het nog ongeslagen Sparta'18 tot matchwinnaar. Uit zijn vrije trap vanaf de rechterflank belandde de bal rechtstreeks in het doel en daarmee werd de 2-1 zege een feit. De eerste mnederlaag voor de koploper en meer spanning weer aan de top van der 3e klasse C, waar Baarlo zich op dit moment in de subtop nestelt.

De Baolderse Kook wordt mogelijk gemaakt door Marc Fleuren De Echte Bakker.

20191103 MOM Sparta18 Maikelvan Erp

Foto (LenG):'Man of the match' Maikel van Erp (links) ontvangt uit handen van Baarlo-leider JanBouten de bijbehorende prijs, een Baolderse Kook.

20191103 Baarlo Sparta18 03

Foto (LenG): Uit de vrije trap van Maikel van Erp (achterin op de foto) ploft de bal bij de paal (op de voorgrond) in het doel (2-1).

Naar boven