09/11/2018 | DES Swalmen-Baarlo 2 - 2 ; 4 - 3 penaltyserie

Baarlo heeft in de bekercompetitie verassend zijn waterloo gevonden tegen 4e klasser Swalmen. Het duel eindigde in een 2-2 gelijkspel, waarna strafschoppen de beslissing moesten brengen. De Swalmenaren toonden zich daarin net iets bedrevener. Vier benutte strafschoppen tegenover slechts drie door de Baarlonaren.

Alle wedstrijdgoals vielen in de eerste helft. Baarlo wist als favoriet in dit duel ook in de 2 helft het verschil niet te maken. Na de poulewinst in de voorbereiding op het competitieseizoen is het bekeravontuur nu al in de eerste knock-out ronde ten einde gekomen. De ploeg kan zich nu volledig concentreren op de competitie, waarin ook nog het nodige werk te verrichten is om te overleven.


Wedstrijdstatistiek.

Doelpunten:
1-0 Giel Kluitmans (10e min.)
1-1 Roel Bouten (20e min.)
1-2 Matthijs Hanssen (29e min.)
2-2 Giel Kluitmans (42e min)

Arbiter: Nort van Schayik


Wedstrijdformulier: lees verder


 

 

Naar boven