Zaterdag 5 december is de F1 van vv Baarlo kampioen geworden in de najaarsreeks van de 1e klasse 303. Een geweldig resultaat!

De wedstrijd tegen ST SV United/BVV'27 F2 was een heuse kampioenswedstrijd aangezien United, bij winst, ook kampioen kon worden. Baarlo had aan een gelijk spel genoeg.

Bij rust was het reeds 1-0 voor Baarlo, en nadat in het begin van de 2e helft ook de 2-0 volgde leek er niets aan de hand. Echter niets was minder waar, SV United/BVV ging uit een ander vaatje tappen en scoorde al snel na de 2-0 een doelpunt. Met de stand van 2-1 was het daarna billen knijpen, de gasten drongen aan en kwamen verschillende keren zeer dreigend voor de goal van Baarlo, het was voor hun immers ook erop of eronder. Mede door het zeer goede keeperswerk werd de stand van 2-1 behouden en kon, na het fluitsignaal, het kampioensfeest losbarsten.

Namens het jeugdbestuur feliciteren wij het team, leiders en ouders met het behalen van het kampioenschap.

 

 

 

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Naar boven