Donderdag 5 november was bij vv Baarlo een thema avond o.l.v. de KNVB met betrekking tot de ontwikkeling en toestroom van meisjes en vrouwen in het voetbal. 

De afgelopen jaren heeft het voetbal onder de meisjes en vrouwen steeds meer aan populariteit gewonnen. Dit heeft geresulteerd in vele aanmeldingen in verschillende leeftijdsgroepen bij verenigingen. Voor een vereniging is het dan belangrijk om de voetballende meisjes/dames een zo goed mogelijk plaats in de vereniging te geven. Tijdens deze avond werd door de KNVB een aantal zaken toegelicht wat resulteerde in een vruchtbare avond met goede adviezen en vragen.

Belangrijk in deze was dat er contacten werden gelegd met de verschillende verenigingen binnen Peel en Maas om verder overleg te plegen aangaande het meisjes/damesvoetbal. Hiervoor is begin volgend jaar een volgend overleg bij vv Helden gepland.

 

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Naar boven