De 20ste editie van de Voetbaldagen bij VV Baarlo dreigde in het water te vallen door de Corona crisis. De recente wijzigingen in de regelgeving hebben er toe geleid dat de gemeente geen bezwaren meer heeft in het organiseren van de JAKO Voetbaldagen 2020. Uiteraard zullen voor deze dagen alle tegen die tijd geldende regelgevingen in acht worden genomen om een veilige omgeving voor eenieder te waarborgen.

Wij hopen dat wij samen met alle kinderen en leiders van deze 20ste editie een geslaagd feest te maken.
Voor deze 20ste editie zullen bepaalde activitieten georganiseerd worden door een speciaal daarvoor in het leven geroepen commissie.

Aanmeldingen kunnen vanwege de crisis nog geaccepteerd worden tot 20 juni. Zie daarvoor de website van Sportevents4Kidz (www.sportevents4kidz.nl)
Voor vragen kun u terecht bij de coördinator van de Voetdaldagen, Arno van de Eertwegh email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. tel 06-25227612.

Wij hopen jullie op 17 augustus te mogen verwelkomen op sportpark de Meeren in Baarlo.

 

 

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Naar boven