De jeugdtrainingen gaan van start op maandag 20 augustus. Deze week krijgen alle jeugdleiders de indeling wanneer er getraind kan worden, zodat dit met de ouders gecommuniceerd kan worden. Er is wederom een schema samengesteld waarbij alle jeugdteams de mogelijkheid hebben om 2 keer in de week te gaan trainen. 

Voetbalplaatje bal benenIn onderling overleg en met goedkeuring van de TC en JC kan er geschoven worden met de trainingen. Ook is het mogelijk om maar 1 keer in de week te gaan trainen, als club bieden we echter de optie om 2 keer per week te trainen. Mocht een team daar geen gebruik van maken dan graag vanuit de leiders een bericht naar de TC en/of JC. We hopen in ieder geval dat iedereen er weer ontzettend veel zin in heeft.

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Naar boven