Afgelopen vrijdag was in de Meeren de seizoensafsluiting van de jeugd.
Het was net zoals voorgaande jaren een geslaagd feest.
Voorafgaand aan het feest waren er de wedstrijden tegen de ouders waarbij menig ouder aan de bak moest om de jeugd bij te benen.

Na iedere wedstrijd kon de jeugd genieten van frites en een snack. Voor de ouderen was door de activiteitencommissie een barbeque geregeld die bijzonder in de smaak viel. De kinderen konden zich vermaken met penalty trappen en 2 springkussens. Als extra toegift had de activiteitencommissie geregeld dat de jeugd een gratis ijsje kon afhalen bij plaatselijke ijsleverancier Eigenwijs die daarvoor aanwezig was in de Meeren. Dit werd door de jeugd bijzonder gewaardeerd.
Voor foto's Klik hier

 

 

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Naar boven