In de week 5 t/m13 oktober (over 2 weekends)  staat de scheidsrechter centraal. Ook VV Baarlo heeft in de Week van de Scheidsrechter de waardering uitgesproken naar de leidsmannen zonder wie een wedstrijd niet mogelijk is. 

Weekvdscheidsrechter bedankt banner

20191009 weekvdscheidsrechter

Op zondag 6 oktober overhandigde scheidsrechterco√∂rdinator Twan Jacobs namens VV Baarlo na afloop van het burenduel Baarlo - HBSV een attentie  aan arbiter Bryan Willems (rechts). Dat had hij ook al gedaan voor arbiter Mari Peeters die het duel Baarlo 2 - Olympia'18 Boxmeer 2 eerder op de dag leidde Deze geste stond symbool als blijk van waardering van VV Baarlo voor alle KNVB-scheidsrechters. Voor de clubarbiters wordt dat op een ander moment en wijze gedaan.

Meer info over week van de scheidsrechter: lees verder

 

Naar boven