Vorig jaar was een Archeologische dag ‘Beleef de Prehistorie in Baarlo’ op vrijdag 12 oktober 2018 op en rondom Sportpark De Meeren van VV Baarlo. Middelpunt van die themadag waren de grafheuvels in de bossen rondom het sportpark. Dat krijgt nu een vervolg op woensdag 3 juli a.s.. Een open (mid)dag, weer met interessante rondleidingen vanaf en lezingen op locatie Sportpark De Meeren van VV Baarlo.

20190703 vervolg onderzoek grafheuvels baarloStudenten van Universiteit Leiden zijn momenteel weer bezig met vervolgonderzoek naar de grafheuvels in de bossen rondom sportpark De Meeren en gaa deze rondleidingen en lezingen verzorgen. Een interessante middag die u niet mag missen. Kom naar dus naar Sportpark De Meeren, de thuislocatie van VV Baarlo. De toegang is gratis.

Meer omtrent dit thema in een artikel dat gepubliceerd is  in het Weekblad ‘Hallo Peel en Maas’ van week 26 d.d.27 juni 2019: lees verder

Meer info over het programma van de open dag op 3 juli a.s. alsmede een You Tube informatiefilmpje: lees verder

 

 

 

Naar boven