Mondeling waren VV Baarlo en Joeri Janssen al een aantal maanden geleden tot overeenstemming gekomen tot een verbintenis als nieuwe hoofdtrainer. Zondag 26 mei jl. is dit ook nog eens formeel vastgelegd in een contract dat door beide partijen - voor VV Baarlo in de persoon van voorzitter Jules Dorssers - is ondertekend.

Na de zomerstop gaat Joeri Janssen in nauwe samenwerking met assistent-trainer René Janssen de selectie onder zijn hoede nemen. Wij wensen hem een vooral plezierige maar hopelijk ook succesvolle tijd bij VV Baarlo toe.

20190526 Contracttekening trainer JoeriJanssen 01 20190526 Contracttekening trainer JoeriJanssen 02

Jules Dorssers, voorzitter VV Baarlo (links) en Joeri Janssen  bezegelen de samenwerking (foto's LenG).

Gerelateerd nieuwsbericht (publicatie jan. 2019): Joeri Janssen nieuwe hoofdtrainer vanaf seizoen 2019-2020

 

Naar boven