Op zaterdag 24 en zondag 25 augustus vindt in de Meeren een pre-season toernooi plaats. In navolging van vorige jaren, waarbij een toernooi meestal na de afsluiting van het seizoen werd georganiseerd, heeft de toernooicommissie besloten om het roer ditmaal om te gooien.
Om als voorbereiding op het nieuwe seizoen met de nieuwe samenstelling van een team ervaring op te kunnen doen, is een toernooivorm vóór het begin van het nieuwe seizoen een ideale manier om te kunnen oefenen.


Op zaterdag 24 augustus staat een toernooi voor de JO-8, JO-9 en JO-10 gepland, op zondag 25 augustus zal dan vervolgens de MO17 jeugd aan de beurt zijn.
Verenigingen kunnen hun teams tot uiterlijk 30 juni 2019 inschrijven via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Poster preseason toernooi 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naar boven