Met de komst van twee nieuwe hoofdsponsoren dit seizoen, te weten Marc Fleuren De Echte Bakker en VeTeBe Makelaardij is de selectie ook voorzien van nieuwe speeltenues met de logo's van beide sponsors op hun shirts. De tenues zijn onlangs in het competitieduel van het standaarteam van Baarlo tegen Liessel officieel ter beschikking gesteld, waarvoor bijzondere dank aan beide sponsoren!

 De naam van Marc Fleuren De Echte Bakker prijkt op de voorzijde van het shirt en die van VTB Makelaardij op de achterzijde. Als dank en blijk van erkenning ontvingen beide sponsoren van de vereniging een ingelijst shirt als blijvende herinnering.

 20181128 hoofdsponsor Marc Fleuren20181128 hoofdsponsor VeTeBe

 

Hieronder de gehele selectie 2018-2019 (Baarlo1 en 2)   getooid in de nieuwe speeltenue's.

2018 2019 Teamfoto web Baarlo selectie 

Foto's: LenG

 

Naar boven