Weer is er een belangrijk project gerealiseerd. In de afgelopen twee weken hebben werknemers van het lokale Dak- en Leidekkersbedrijf Segers het complete dak van het clubgebouw vervangen.

Zoals eerder al gecommuniceerd door het bestuur was dit gezien de staat van het oude dak een onvermijdelijke en dringend noodzakelijke investering. In het kader van noodzakelijk groot onderhoud heeft de gemeente hier overigens voor een belangrijk deel in mee gefinancierd. De renovatie is nu een feit. Het resultaat is een fraai nieuw dak waarmee de vereniging weer decennia lang vooruit kan.

Een fotoverslag: klik hier

 2020 07 Dakrenovatie Clubgebouw VVBaarlo

 Foto's:LenG


 

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Lid worden

lidworden vvbaarlo

 

Aanmelden nieuwsbrief

 

Partnerclub VVV-Venlo

Logo vvv partnerclub zwarte tekst

Naar boven