Wat een lekker gevoel donderdagavond 30 april op sportpark De Meeren. De eerste jeugdteams hebben weer kunnen trainen. En niet alleen spelers zijn enthousiast, ook de leiders en trainers zijn blij weer het veld op te mogen. Het was genieten.

Complimenten aan de Jeugd Commissie, die in korte tijd alles heeft geregeld om het trainen weer mogelijk te maken. Vanaf maandag 4 mei gaan alle jeugdteams weer aan de slag. Elk team heeft de mogelijkheid om 2 keer in de week te trainen. 

We gaan er de komende weken met zijn allen weer een mooie tijd van maken op sportpark De Meeren
 bij VV Baarlo!

20200430 Jeugdtrainingen hervatting einde coronastop

 

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Lid worden

lidworden vvbaarlo

 

Aanmelden nieuwsbrief

 

Partnerclub VVV-Venlo

Logo vvv partnerclub zwarte tekst

Naar boven