Tijdens de huldiging werd door spreekstalmeester Edward Smedts aan alle meiden en leiders persoonlijke aandacht geschonken met specifieke kenmerken die hebben bijgedragen aan het team en het kampioenschap. Tijdens de felicitatieronde werden de meiden en leiders door verschillende clubgenoten en ouders toesgesproken. Onder hen was ook de Maurice Graaf van KERNgezond die voor het behalen van het kampioenschap een voetbalclinic aanbood voor het gehele team.

Nadat het team de felicitaties in ontvangst had genomen was het nog lang heel gezellig in de Meeren.

Voor meer foto's van de receptie  KLIK HIER

 

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Lid worden

lidworden vvbaarlo

 

Aanmelden nieuwsbrief

 

Partnerclub VVV-Venlo

Logo vvv partnerclub zwarte tekst

Naar boven