Dit is een keepersactiviteit met trainingen en spelvormen, maar dan gedurende een hele dag. Een viertal thema's staan deze dag centraal. De keepers/sters zullen technisch, fysiek en mentaal getraind worden op deze thema's. Elk thema wordt afgesloten met een spelvorm.
Van ongeveer 9.30 uur tot aan de uitreiking van de certificaten ca. 16.30 uur, intensief en actief aan de slag. Elke jeugdkeeper is welkom ongeacht zijn niveau of klasse; elke keeper wordt in de groep ingedeeld waar hij die dag op een plezierige manier een leerzame dag zal beleven.

Elke deelnemer wordt getrakteerd op een trainingsshirt, lunch en op een DEMO van een regionale TOPKEEPER.Aan het einde van de dag ontvangt iedereen een gadget en certificaat en worden de prijzen uitgereikt, waaronder de felbegeerde bokaal 'Keeper van de DAG'.

Schrijf je dus snel in, want VOL = VOL!

http://challenge-arena.nl/inschrijven/keeperstraining-keepersdag-keepersclinic

 

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Lid worden

lidworden vvbaarlo

 

Aanmelden nieuwsbrief

 

Partnerclub VVV-Venlo

Logo vvv partnerclub zwarte tekst

Naar boven