Zondag 29 april jl. kwamen ditmaal de jeugdspelers Jasper Donkers, Tren van Hees, Tijn Heldens, Stef Peeters en Giel Smid in aktie om de titel verdedigen, maar dan in het 'Sport 2000 Latje Trappen'. Iedere deelnemer mocht  in een bomvol stadion De Koel - vóór de Limburgse derby tussen VVV-Venlo en Roda JC - driemaal aanleggen vanaf de 16 meter lijn. Alleen Giel Smid wist de lat eenmaal succesvol te raken. Jasper Donkers, Tren van Hees, Tijn Heldens en Stef Peeters lukten dit helaas niet. Een teamtotaal van één punt dus en een rangschikking in de onderste regionen van het eindklassement. Niettemin een ervaring om nooit meer te vergeten voor de Baarlose jeugdspelers.

Teameindstand SPORT 2000 LATJE TRAPPEN

1 Venlosche Boys              6 punten

2 vv Bieslo                         5 punten

3 Hülser SV                       4 punten

4 vv DESM en vv Helden  3 punten

6 AVV America/RKSV Meterik, FCV-Venlo, SV Grün Weiss Vernum 1949 en SV Venray     2 punten

10 vv Baarlo, Kwiek Venlo, RKVV Haelen en SVC 2000    1 punt

14 HBSV en RKSV Wittenhorst   0 punten

 Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Lid worden

lidworden vvbaarlo

 

Aanmelden nieuwsbrief

 

Partnerclub VVV-Venlo

Logo vvv partnerclub zwarte tekst

Naar boven