Op zondag 14 juni vond voorlopig de laatste activiteit plaats op sportpark De Meeren. Maar liefst 60 meiden namen deel aan de 'girls-only training'.

Onder begeleiding van onze trainers van MO17-1 en Baarlo 2 en gasttrainers Maurice Graef (voormalig profvoetballer van VVV Venlo) en Joeri Janssen (jeugdtrainer VVV Venlo), werden diverse trainingen afgewerkt. Techniektraining, afwerkvormen, partijspel, fun games. Alles kwam voor bij. De meiden werden op leeftijd ingedeeld in een 5-tal groepen. Elke groep werd begeleid daar een speelster van dames 1. Tijdens de pauze en na afloop was er voor de deelneemsters en trainers fruit en drinken geregeld. 

Omdat de kantine nog gesloten moest blijven, werd koffie en thee vanuit de vereging gratis beschikbaar gesteld voor alle aanwezige ouders. Een aantal meiden van MO17-1 had nog een cake gebakken voor bij de koffie. Diverse ouders hebben een vrijwillige bijdrage gedoneerd, de opbrengst wordt komend seizoen besteed voor een leuke activiteiten voor onze meidenafdeling.

Mochten er nog meiden zijn die komend seizoen graag willen voetballen, meld je dan snel aan via het online aanmeldformulier. Dan zorgen wij dat je nog ingedeeld wordt bij een team zodat je vanaf het komend seizoen wedstrijden kunt spelen. 

Bekijk de mooie fotoreportage.

meidentraininggroepsfoto

 

In verband met het actuele Coronabeleid is de kantine
tot nader order 
Gesloten

Online Bingo banner

activiteitenkalender vvbaarlo

vacatures vvbaarlo

uitdebestuurskamer vvbaarlo

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Coronaprotocollen VV Baarlo

Coronaprotocollen VV Baarlo

Lid worden

lidworden vvbaarlo

Nieuwsbrieven VV Baarlo

Nieuwsbrief mail
In the spotlights
 De hobby van ....

Aanmelden nieuwsbrief

 

Sponsoren

Clubiconen

Marc Fleuren logo     vetebe logo witkader


Vedettes

     Rabobank logo gerekt     Coop Baarlo logo     Greenzone gmbh logo


Topscoorders

Reumkens voetenzorg     WaarborgOpWerk logo     Berden Mode Logo    TLC logo  

VANSTOKKUM logo    Peeten Mazda Vakgarage logo     Fleuren minitree


 Aanvoerders

Jiffy     Fysiocentrum tegelen exclNAW logo     Enjob logo groot thumb medium10 100  herefordsherefords 

Seacon Logistcs logo     Broekmans logo 260x60     De heerenkamer bord 2016     Roze Engel logo


 

 
Naar boven