De voorlopige indeling van de jeugdteams is bekend. De Technische Commissie heeft de afgelopen maanden in samenwerking met alle huidige jeugdleiders en de Jeugd Commissie de indeling met grote zorg samengesteld. En daarmee is het doel ook bereikt om deze indeling begin juni gereed te hebben, ruim 3 weken eerder dan verleden jaar.

2019 2020 Indeling jeugdteamsBij de indeling is zoveel mogelijk rekening gehouden met de opmerkingen van vooral de leiders, die alle spelers een jaar onder hun hoede hebben gehad. Daarnaast is er ook tegemoet gekomen aan wensen van kinderen zelf, waar mogelijk. Iedereen begrijpt wel dat we niet aan alle wensen en eisen kunnen voldoen bij het indelen van teams, daarvoor zijn we te afhankelijk van allerlei zaken als aantal spelers in een leeftijdscategorie, voorwaarden van de KNVB, etc. 

Leiders/Trainers gezocht! Zoals jullie bij de indeling kunnen zien staan er nog verschillende ??? bij de  trainers/leiders van een aantal teams. Willen jullie zelf iets betekenen voor een team of weet jij iemand die we eens moeten vragen, laat het ons weten. Stuur dan even een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Alle hulp is meer dan welkom. De indeling van de trainingsdagen en de aanvangstijdstippen van de wedstrijden daar wordt nu aan gewerkt. Ok dit willen we eerder geregeld hebben dan vorig jaar.

Mochten jullie vragen of opmerkingen hebben over de indeling, dan verzoeken wij jullie deze per e-mail kenbaar te maken via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Van daaruit nemen we via de coördinator van de betreffende leeftijdscategorie contact op. 

En als jullie nog kinderen weten die willen gaan voetballen, geef ze door dat ze zich zo snel mogelijk aanmelden.

Namens de TC van VV Baarlo

Voorlopige indeling jeugdteam seizoen 2019-2020

 

In verband met het Corona virus is het sportpark buiten geplande trainingen
tot nader order 
Gesloten

activiteitenkalender vvbaarlo

vacatures vvbaarlo

uitdebestuurskamer vvbaarlo

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Lid worden

lidworden vvbaarlo

 

Aanmelden nieuwsbrief

 

Sponsoren

Clubiconen

Marc Fleuren logo     vetebe logo witkader


Vedettes

     Rabobank logo gerekt     Coop Baarlo logo     Greenzone gmbh logo


Topscoorders

Reumkens voetenzorg     WaarborgOpWerk logo     Berden Mode Logo    TLC logo  

VANSTOKKUM logo    Peeten Mazda Vakgarage logo     Fleuren minitree


 Aanvoerders

Jiffy     Fysiocentrum tegelen exclNAW logo     Enjob logo groot thumb medium10 100  herefordsherefords 

Seacon Logistcs logo     Broekmans logo 260x60     De heerenkamer bord 2016     Roze Engel logo


 Donateurs

VanderLaan logo    Maxilia nl logo    Sport Lavit logo

Naar boven