In tegenstelling tot vorig jaar kunnen we op dit moment helaas niet alle jeugdkeepers een wekelijkse keeperstraining aanbieden.

Door zeer plausibele omstandigheden zijn er momenteel onvoldoende keeperstrainers die we kunnen inzetten. In de afgelopen weken is er door de technische en jeugdcommissie intensief gezocht naar een oplossing, maar deze hebben we nog niet gevonden.  We vinden het echter belangrijk om jullie middels dit bericht te informeren over de status en we blijven zeker doorzoeken naar een (deel)oplossing.

Frisse en nieuwe ideeën hieromtrent zijn natuurlijk van harte welkom en kunnen gemaild worden naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

We houden jullie op de hoogte. 

Mvg

Technische Commissie & Jeugdbestuur.

Logo 90 jaar VV Baarlo web

VV Baarlo - shop

Team en Gadget Shop VVBaarlo preview

Wedstrijdbalsponsor Baarlo1

zondag 17 december
Baarlo-Merefeldia
Marc Fleuren logo

Clubiconen

CAROZ LOGO groot

Enjob logo groot

Vedettes

Berden Mode Logo

Coop Baarlo logo

Logo Greenzone

Marc Fleuren logo

Aanvoerders

Seacon Logistcs logo

Poels Makelaars logo smal

Fysiocentrum tegelen exclNAW logo

Reumkens voetenzorg

DeHypotheker logo web

Broekmans logo 260x60

De heerenkamer bord 2016

Roze Engel logo

TLC logo

Donateurs

Van der Laan

Naar boven